TWİTTER VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR?

 

Twitter video indirme nasıl yapılır? sorusunun cevabı bu yazımızda. Hem bilgisayar hem telefon ile Twitter videolarını indirebileceğiniz çözüme birlikte bakıyoruz. 


Doğrudan tarayıcı üzerinden Twitter’dan video indirebilirsiniz. İlk olarak indirmek istediğiniz videonun ilgili tweet URL’ini kopyalamamız gerekiyor. Bunun için Twitter’da ilgili tweet’in sağ üst tarafında yer alan ok işaretine tıklayarak “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” seçeneğine tıklıyoruz.


Daha sonra http://twittervideodownloader.com/giderek, karşımıza çıkan URL kutucuğuna linki yapıştırıyor ve Download’a tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan sayfanın hemen altındaki Download butotuna tekrar basıyoruz ve videomuz indirilmeye başlanıyor. Bu yöntemi kullanarak bilgisayar, telefon veya tablet ile Twitter videolarını indirebilirsiniz.


Ancak iOS kullanıyorsanız, tweet bağlantı adresini kopyalamak için yine sağ taraftan yan menüyü açmanız ve paylaş seçeneğine gelerek aşağıda yer alan “Bağlantı adresini kopyala” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra yine yukarıda belirttiğimiz web sitesi üzerinden videoları indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:
Write yorum